Chaty, apartmány v Oravskej lesnej na Orave.
Home
Posledné voľné miesta cez bratislavské prázdniny PDF Print E-mail
Skvelá lyžovačka na prírodnom snehu v stredisku oravasnow. Už od 10 eur osoba/noc. Deti do 3 rokov zdarma.
Last Updated ( Thursday, 26 January 2017 19:44 )
 
Snow chains !! PDF Print E-mail
We would like to ask all of our guests based in the Big and Small lodges to take snow chains with them. The road is maintained by the village and we are able to maintain it on require as well. Oravska lesna is the village with the big daily increase of the snow in the winter time. So, this will protect you and makes your stay confortable. Maintaince of the road is calculated in the price already.
Last Updated ( Thursday, 26 January 2017 19:48 )
 
Silvester 2015/2016 PDF Print E-mail

Silvester 2015/2016:  VYPREDANÝ !!! 

 
Predstavujeme stredisko OravaSnow PDF Print E-mail
Predstavujeme Vám zimné stredisko ORAVA SNOW v Oravskej Lesnej, nachádzajúce sa v Oravských Beskydách na poľsko-slovenskom pomedzí. V januári 2007 sme ukončili I. etapu rozvoja strediska ORAVA SNOW spustením novej štvormiestnej sedačkovej lanovky od spoločnosti Doppelmayr, absolútneho svetového lídra v oblasti výroby lanoviek. Sedačka je pre Vaše pohodlie opatrená nástupným nábehovým pásom. V rámci I.etapy rozvoja rezortu sme rozšírili taktiež ponuku služieb pre našich návštevníkov. Pozývame všetkých lyžiarov a snowboardistov, a predovšetkým rodiny, aby strávili čas zimnej dovolenky u nás. Čímje OravaSnow ešte vźnimočná?
  • Väčšina našich klientov sa dozvedela už v škole, že Oravská Lesná je najstudenšia dolina na Slovensku, kde si môžete počas zimy takmer vždy byť istí snehovou pokrývkou, lebo sneh nám často napadne už koncom októbra a mizne až hlboko v máji.
  • Bohatý výber z rôznorodých, širokých a kvalitne upravených tratí, kde si môžete vychutnávať veľké oblúky a nemusíte sa obávať "tlačenice" na svahu. Konfigurácia našich svahov je ako stvorená pre rodinnú lyžovačku. V našom SNB parku si určite prídu na svoje aj milovníci snowboardingu.
  • Zažite skutočnú, čisto prírodnú oravskú krajinu s krásnymi kruhovými výhľadmi z dvoch vrcholov hrebeňa, na ktoré Vás vyvezú naše dopravné zariadenia.
  • Jazda na psích záprahoch, sane ťahané koníkom s cinkajúcimi roľničkami, fičiace nádhernou zasneženou dolinou, wellness program, korčuľovanie na krytom štadióne a iné atrakcie zostanú nezabudnuteľným zážitkom pre celú Vašu rodinu.
Chceme Vás informovať, že už dnes pripravujeme II. etapu rozvoja zimného rezortu ORAVA SNOW. čakajú Vás skutočné lahôdky a prekvapenia pre lyžiarov, a nielen pre nich.
Veríme, že na našej webovej stránke nájdete všetky potrebné informácie a ešte raz Vás všetkých úprimne a srdečne pozývame na lyžovačku do Oravskej Lesnej.
Last Updated ( Thursday, 30 October 2014 08:57 )
 
Relaxačné masáže PDF Print E-mail
Ste unavení po výbornej lyžovačke? Bolí Vás celé telo? Ako novinku sme pre našich hostí zaviedli možnosť objednať si relaxačnú masáž. Masér/ka príde za Vami priamo na našu chatu. cena: 1/2h - 7 EUR.
Last Updated ( Wednesday, 21 November 2012 11:09 )
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 Next > End >>

Page 1 of 4
  • english
  • slovenčina
Banner

Veľká a Malá chata majú TV a satelit v každom apartmáne. Satelitný príjem zabezpečený cez satelit s kartou Skylink, tj. všetky slovenské a české programy. Kartu dostanú hostia pri nástupe na ubytovanie. Karta je pre ubytovaných hostí zdarma. Pre podrobny zoznam TV staníc čítajte viac.

Chaty, apartmány v Oravskej lesnej na Orave., Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting