Home
Chaty a apartmány v Oravskej Lesnej, na Orave - Vitajte na stránkach SnowTravel PDF Vytlačiť E-mail

Na týchto stránkach Vám ponúkame ubytovanie v apartmánoch a chatách na severe Slovenska v dedinke Oravská lesná a meste Dolný Kubín. V Oravskej Lesnej sú Vám k dispozícii nasledujúce zariadenia:

  • dve CHATY (Veľká a Malá) v časti Jasenovská (kapacita 30 lôžok), ktoré tvoria uzavretý areál s tenisovým kurtom a veľkým pozemkom (Veľká chata apartmánového typu s celkovou kapacitou 22 lôžok a Malá chata s kapacitou 8 postelí).  viac informácii o chatách nájdete v menu vľavo PONUKA UBYTOVANIA, alebo kliknite tu.

    ubytovanie velka a mala chata oravska lesna

  • tri APARTMÁNY v centre obce s celkovou kapacitou 10 lôžok, na samostatnom poschodí rodinného domu (so samostatným vchodom). viac informácii o apartmánoch nájdete v menu vľavo PONUKA UBYTOVANIA, alebo kliknite tu.
  • APARTMÁN v časti Brišovka (kapacita 5 lôžok). viac informácii o apartmáne nájdete v menu vľavo PONUKA UBYTOVANIA, alebo kliknite tu.

V Dolnom Kubíne je k dispozícii apartmán v mestskej časti Brezovec, apartmán je blízko centra cca 10 min pešo. Viac informácii o apartmáne nájdete v menu vľavo PONUKA UBYTOVANIA, alebo kliknite tu.

Výhodou objednania ubytovania prostredníctvom našich stránok je, že neplatíte žiadne poplatky navyše pretože sme vlastníkmi všetkých ponúkaných chát a apartmánov na Orave a v cene ubytovania sa nepremieta žiadna provízia cestovnej kancelárie.

Posledná zmena ( Utorok, 08 September 2009 07:23 )
 
Európska špička veteránov na Orave PDF Vytlačiť E-mail
V jednom z najmalebnejších kútov Slovenska, pod končiarmi majestátnych Vysokých Tatier, v Zuberci, sa uplynulý víkend zišlo takmer to najlepšie, čo Európa v oblasti automobilových veteránov ponúka. Až 113 posádok zo 17 štátov prijalo pozvanie organizátorov zúčastniť sa 13.ročníka Medzinárodnej veterán rallye 500 km Slovenských.Po úspešných dvanástich ročníkoch, počas ktorých pelotón vozidiel prešiel celé Slovensko krížom-krážom, sa etapovým centrom stal Zuberec. Jeho súčasťou je 48 vozidiel z Francúzka. Brohot Di z roku 1904, De Dion Bouton W (1904), Delage typ A (1905), kompletný tím Bugatti, ale aj dalšie skvosty historických automobilových značiek sú ozdobou každých pretekov. Pretekári navštívili viaceré zaujímavé miesta. Liptovský Mikuláš,Dolný Kubín, Námestovo, Oravský Podzámok, Trstená predstavuje len časť zastávok pelotónu. zdroj: http://www.novinyorava.sk/pdf/2009_23/2009_23.pdf
 
Najpôsobivejšou turistickou atrakciou je Oravský hrad PDF Vytlačiť E-mail

BRATISLAVA. Najpôsobivejšou turistickou atrakciou na trase pretekov historických vozidiel sa stal Oravský hrad. Titul Skvost Slovenska získal v ankete Slovenskej agentúry pre cestovný ruch (SACR) o najpôsobivejšiu turistickú atrakciu v rámci medzinárodného podujatia Veteran rallye 500 km slovenských, ktoré sa konalo od 10. do 14. júna v regiónoch Orava, Liptov a Kysuce. TASR o tom dnes informovala Zuzana Nemcová zo SACR."Víťaza určili slovenské a zahraničné súťažné posádky spomedzi 15 turistických atrakcií, ktoré sa nachádzali na trase pretekov historických vozidiel," uviedla. zdroj: www.sme.sk

Túto zaujímavú destináciu môžete navštíviť ako hostia našich chát a apartmánov.

Posledná zmena ( Pondelok, 22 Jún 2009 08:27 )
 
Novinka - Firemné AKCIE na ORAVE PDF Vytlačiť E-mail
Ponúkame prenájom areálu v Oravskej Lesnej pre jednodňové firemné-nefiremné akcie. K dispozícii sú tri kuchyne s riadom a potrebným vybavení, veľký kotlík na guľáš a samozrejme celý areál s tenisovým kurtom a malý futbalovým ihriskom. Ďalej kryté vonkajšie posedenie s grilom. Vieme zabezpečiť sprievodný program: štvorkolky, streľba z luku, paintball, atď. bližšie informácie - viď kontakt (vľavo hore).
Posledná zmena ( Streda, 13 Máj 2009 10:17 )
 
Ubytovanie na Orave, v Oravskej Lesnej PDF Vytlačiť E-mail
Stávame sa najväčším poskytovateľom ubytovania v Oravskej Lesnej, na Orave, ktorý disponuje výhradne vlastnými chatami a apartmánmi. V súčastnosti máme k dispozícií celkovo 15 lôžok v centre obce a 32 lôžok v dvoch chatách (prevažne dvoj-posteľové izby) v príhorskom prostredí Oravskej lesnej, v časti Jasenovská, t.j. celkový počet lôžok v Oravskej Lesnej je 47. Po dokončení ďalšej chaty, ktorá je vo výstavbe pribudne ďalších 8 lôžok.
Posledná zmena ( Štvrtok, 14 Máj 2009 04:25 )
 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 3 z 4
  • english
  • slovenčina
Reklamný panel

kontakt na ubytovateľa:

tel.:+421 944 209 055

tomas.oparty@snowtravel.sk

 
Rozšírili sme služby - ponúkame možnosť objednania si obedu, alebo teplej večere s donáškou na chatu/apartmán v presne určenú hodinu. Cena menu je cca 3 EUR.
 

Veľká a Malá chata majú TV a satelit v každom apartmáne. Satelitný príjem zabezpečený cez satelit s kartou Skylink, tj. všetky slovenské a české programy. Kartu dostanú hostia pri nástupe na ubytovanie. Karta je pre ubytovaných hostí zdarma. Pre podrobny zoznam TV staníc čítajte viac.

 
, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting