Home
PDF Vytlačiť E-mail
Predstavujeme Vám zimné stredisko ORAVA SNOW v Oravskej Lesnej, nachádzajúce sa v Oravských Beskydách na poľsko-slovenskom pomedzí. V januári 2007 sme ukončili I. etapu rozvoja strediska ORAVA SNOW spustením novej štvormiestnej sedačkovej lanovky od spoločnosti Doppelmayr, absolútneho svetového lídra v oblasti výroby lanoviek. Sedačka je pre Vaše pohodlie opatrená nástupným nábehovým pásom. V rámci I.etapy rozvoja rezortu sme rozšírili taktiež ponuku služieb pre našich návštevníkov. Pozývame všetkých lyžiarov a snowboardistov, a predovšetkým rodiny, aby strávili čas zimnej dovolenky u nás. Čímje OravaSnow ešte vźnimočná?
  • Väčšina našich klientov sa dozvedela už v škole, že Oravská Lesná je najstudenšia dolina na Slovensku, kde si môžete počas zimy takmer vždy byť istí snehovou pokrývkou, lebo sneh nám často napadne už koncom októbra a mizne až hlboko v máji.
  • Bohatý výber z rôznorodých, širokých a kvalitne upravených tratí, kde si môžete vychutnávať veľké oblúky a nemusíte sa obávať "tlačenice" na svahu. Konfigurácia našich svahov je ako stvorená pre rodinnú lyžovačku. V našom SNB parku si určite prídu na svoje aj milovníci snowboardingu.
  • Zažite skutočnú, čisto prírodnú oravskú krajinu s krásnymi kruhovými výhľadmi z dvoch vrcholov hrebeňa, na ktoré Vás vyvezú naše dopravné zariadenia.
  • Jazda na psích záprahoch, sane ťahané koníkom s cinkajúcimi roľničkami, fičiace nádhernou zasneženou dolinou, wellness program, korčuľovanie na krytom štadióne a iné atrakcie zostanú nezabudnuteľným zážitkom pre celú Vašu rodinu.
Chceme Vás informovať, že už dnes pripravujeme II. etapu rozvoja zimného rezortu ORAVA SNOW. čakajú Vás skutočné lahôdky a prekvapenia pre lyžiarov, a nielen pre nich.
Veríme, že na našej webovej stránke nájdete všetky potrebné informácie a ešte raz Vás všetkých úprimne a srdečne pozývame na lyžovačku do Oravskej Lesnej.
Posledná zmena ( Štvrtok, 30 Október 2014 08:57 )
 
  • english
  • slovenčina
Reklamný panel

kontakt na ubytovateľa:

tel.:+421 944 209 055

tomas.oparty@snowtravel.sk

 
Rozšírili sme služby - ponúkame možnosť objednania si obedu, alebo teplej večere s donáškou na chatu/apartmán v presne určenú hodinu. Cena menu je cca 3 EUR.
 

Veľká a Malá chata majú TV a satelit v každom apartmáne. Satelitný príjem zabezpečený cez satelit s kartou Skylink, tj. všetky slovenské a české programy. Kartu dostanú hostia pri nástupe na ubytovanie. Karta je pre ubytovaných hostí zdarma. Pre podrobny zoznam TV staníc čítajte viac.

 
, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting