Home Veľká Chata - Oravská lesná
PDF Vytlačiť E-mail

Veľká Chata - ubytovanie na okraji Oravskej Lesnej

Ubztovanie vo Veľkej chate v Oravskej lesnej

Veľká chata je súčasťou Noali areálu Oravská lesná, ktorý sa nachádza v tichej dedine na Orave, v Oravskej Lesnej. Areál disponuje obrovským pozemkom. Na pozemku je tenisový kurt/volejbalové ihrisko, basketbalový kôš, vonkajší krb s posedením, ohnisko a nová kachľová pec.  Veľká chata má kapacitu 22 postelí/4 prístelky.

Chata je vhodná pre väčšie skupiny ľudí, ale aj rodiny s deťmi. Je situovaná na konci dediny Oravská lesná v peknom príhorskom prostredí Oravských Beskýd. Skladá sa z troch samostatných apartmánov s vlastným vchodom, každý apartmán má vlastné sociálne zariadenia a vlastnú kuchynskú linku (sklo keramická varná doska, el. rúra a chladnička). Možnosť prenajať celý objekt ale aj samostatný apartmán. Najmenší apartmán má kapacitu: 4 postele a 2 prístelky. Parkovanie je priamo v areáli pre cca 6-7 áut. V apartmánoch nie je TV a rádio (možnosť doplniť po dohode), okrem apartmánu 1 tam je mini veža.

Popis apartmánov:

Apartmán 1

Mezonetový apartmán. Na spodnom podlaží sa nachádza vstupná chodba, ktorou sa prichádza do kuchyne (nová kuchynská linka, sklokeramická doska, el. rúra, mikrovlenka a varná kanvica). Kuchyňa je kompletne zariadená riadom a potrebným vybavením. Za kuchynou sa nachádza priestranná hala s kachľovou pecou a veľkým stolom (možnosť sedenia pre 12-20 ľudí). Z haly je vstup do dvoch samostatných soc. zariadení (sprcha, umývadlo, WC). V podkorvnej časti sú: 2 x dvojposteľová izba, 2 x trojposteľová izba.

celková kapacita apartmánu je 10 lôžok (možnosť dvoch prístelok)

 

Apartmán 2

Najmenší apartmán v chate. Jedná sa o prízemný, útulný apartmán. Skladá sa z dvoch dvojposteľových izieb, kuchyňky, WC a sprchy. Kuchyňa je kompletne zariadená riadom a potrebným vybavením. Je tam malá el. rúra a el dvojplatnička.

celková kapacita apartmánu je 4 lôžok (možnosť dvoch prístelok)

 

Apartmán 3

Mezonetový apartmán. Na spodnom podlaží sa nachádza vstupná chodba (menšia), ktorou sa prichádza do kuchyne (nová kuchynská linka, sklokeramická doska, el. rúra a varná kanvica). Kuchyňa je kompletne zariadená riadom a potrebným vybavením. Z kuchyne je vstup do sprchy a WC. V podkorvnej časti sú: 2 x dvojposteľová izba (jedna je priechodzia), 1 x štvorposteľová iizba.

celková kapacita apartmánu je 8 lôžok

 

 

Posledná zmena ( Streda, 27 Máj 2009 07:49 )
 
  • english
  • slovenčina
Reklamný panel

kontakt na ubytovateľa:

tel.:+421 944 209 055

tomas.oparty@snowtravel.sk

 
Rozšírili sme služby - ponúkame možnosť objednania si obedu, alebo teplej večere s donáškou na chatu/apartmán v presne určenú hodinu. Cena menu je cca 3 EUR.
 

Veľká a Malá chata majú TV a satelit v každom apartmáne. Satelitný príjem zabezpečený cez satelit s kartou Skylink, tj. všetky slovenské a české programy. Kartu dostanú hostia pri nástupe na ubytovanie. Karta je pre ubytovaných hostí zdarma. Pre podrobny zoznam TV staníc čítajte viac.

 
, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting