Home Malá Chata - Oravská lesná
PDF Vytlačiť E-mail

Malá Chata - ubytovanie na okraji Oravskej Lesnej

Oravská lesná - malá chata

Malá chata je súčasťou Noali areálu Oravská lesná, ktorý sa nachádza v tichej dedine na Orave, v Oravskej Lesnej. Areál disponuje obrovským pozemkom. Na pozemku je tenisový kurt/volejbalové ihrisko, basketbalový kôš, vonkajší krb s posedením, ohnisko a nová kachľová pec.  Kapacita malej chaty je 8 postelí/2 prístelky. Malá chata sa nachádza v blízkosti veľkej - má samostatný vchod, kuchyňu a sociálne zariadenia.

Chata je kompletne zariadená. Dve spálne sa nachádzajú v podkrovnej časti a dve izby, kuchyňa, sociálne zariadenia a vstupná chodba sa nachádzajú na prízemí. Súčasťou chaty je úplne nové sociálne zariadenie, nová kuchynská linka. Kuchyňa je plne vybavená kuchynským riadom, príbormi a všetkým, čo je potrebné k jej užívaniu. Vedľa malej chaty sa nachádza aj vonkajšie posedenie - prístrešok. Parkovanie je hneď vedľa chaty - parkovisko pre cca 3 autá. V chate nie je TV a rádio (možnosť doplniť po dohode).

 

Posledná zmena ( Streda, 27 Máj 2009 07:48 )
 
  • english
  • slovenčina
Reklamný panel

kontakt na ubytovateľa:

tel.:+421 944 209 055

tomas.oparty@snowtravel.sk

 
Rozšírili sme služby - ponúkame možnosť objednania si obedu, alebo teplej večere s donáškou na chatu/apartmán v presne určenú hodinu. Cena menu je cca 3 EUR.
 

Veľká a Malá chata majú TV a satelit v každom apartmáne. Satelitný príjem zabezpečený cez satelit s kartou Skylink, tj. všetky slovenské a české programy. Kartu dostanú hostia pri nástupe na ubytovanie. Karta je pre ubytovaných hostí zdarma. Pre podrobny zoznam TV staníc čítajte viac.

 
, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting