Home Apartmán Peťo - Oravská lesná
PDF Vytlačiť E-mail

Apartmán Peťo - ubytovanie v blízkosti centra Oravskej Lesnej

Apartmán Peťo sa nachádza v centre obce Oravská Lesná (na okraji časti Brišovka cca 200 m od apartmánov centrum) na Orave. Je súčasťou rodinného domu, nachádza sa na samostatnom poschodí (prízemie) a má vlastný vchod. Apartmán má vlastné sociálne zariadenie a vlastnú Kuchyňu (el. sporák a chladnička, rýchlovarná kanvica).  Parkovanie je priamo pred domom - prístrešok (viď foto galéria).

Popis apartmánu:

Apartmán Peťo

Apartmán Peťo je 4 lôžkový apartmán, ktorý sa skladá z dvoch izieb a sociálneho zariadenia (sprcha a WC). Súčasťou jednej, vačšej izby je kuchyňa a jedálenský kút (stôl a 4 stoličky). Kuchyňa je kompletne zariadená, riadom aj potrebným vybavením (el. sporák, chladnička, varná kanvica).

Rozloženie postelí je nasledovné - v spálni je manželská posteľ a dve samostatné postele. Vo väčšej izbe, ktorej súčasťou je aj kuchyňa sú dve rozkladacie sedačky. Postele je možné presúvať a spraviť dve dvojposteľové izby, bez prísteliek. V apartmáne nie je mikrovlnka, rádio a TV - možné doplnenie po dohode.

celková kapacita apartmánu je 4 lôžok (možňosť dvoch prístelok)

 

Posledná zmena ( Streda, 27 Máj 2009 07:47 )
 
  • english
  • slovenčina
Reklamný panel

kontakt na ubytovateľa:

tel.:+421 944 209 055

tomas.oparty@snowtravel.sk

 
Rozšírili sme služby - ponúkame možnosť objednania si obedu, alebo teplej večere s donáškou na chatu/apartmán v presne určenú hodinu. Cena menu je cca 3 EUR.
 

Veľká a Malá chata majú TV a satelit v každom apartmáne. Satelitný príjem zabezpečený cez satelit s kartou Skylink, tj. všetky slovenské a české programy. Kartu dostanú hostia pri nástupe na ubytovanie. Karta je pre ubytovaných hostí zdarma. Pre podrobny zoznam TV staníc čítajte viac.

 
, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting