Home Apartmán Dolný Kubín
PDF Vytlačiť E-mail

Apartmán - Dolný Kubín

Ubytovanie v apartmáne v Dolnom Kubíne

Ponúkame na prenájom veľký dvojizbový apartmán (dve veľké izby a kuchyňa) v Dolnom Kubíne. Apartmán je súčasťou rodinného novopostaveného domu v mestskej časti Brezovec. Je orientovaný do záhrady a má samostatný vchod. Súčasťou rodinného domu je aj bazén, ktorý je možné, po dohode s majiteľom, využívať aj podnájomníkom v apartmáne.

Apartmán je orientovaný do záhrady a má samostatný vchod z južnej časti objektu. V záhrade sa nachádza gril s posedením. Atmosféru v záhrade dotvára malé jazierko a nočné záhradné osvetlenie. Súčasťou rodinného domu je aj bazén, ktorý je možné po dohode s majiteľom využívať aj podnájomníkom v apartmáne.  Špecialitou majiteľa domu je vináreň, ktorá je takisto k dispozícii podnájomníkom. Vináreň sa nachádza v podpivničenej časti domu a poskytuje príjmné posedenie v horúcich letných mesiacoch. V prípade, že sa Vám minú vlastné zásoby vína, majiteľ Vám ich rád doplní ponukou zo svojej pivnice.

Vybavenie apartmánu:

Apartmán je kompletne zariadený. V kuchyni sa nachády elektrická štvorplatnička, el. rúra a dostatok riadu a príborov pre všetkých ubytovaných. Samozrejmosťou je tiež riad na varenie, utierka a umývacie potreby. V obývačke sa okrem rozkladacej sedacej súpravy nachádza televízor a konferenčný stolík. V spálni je manželská posteľ  - maximálny počet ubytovaných = štyria dospelý a dve/tri deti. Parkovanie je možné vo dvore rodinného domu. Súčasťou apartmánu je TV s káblovým rozvodom.

 
 
  • english
  • slovenčina
Reklamný panel

kontakt na ubytovateľa:

tel.:+421 944 209 055

tomas.oparty@snowtravel.sk

 
Rozšírili sme služby - ponúkame možnosť objednania si obedu, alebo teplej večere s donáškou na chatu/apartmán v presne určenú hodinu. Cena menu je cca 3 EUR.
 

Veľká a Malá chata majú TV a satelit v každom apartmáne. Satelitný príjem zabezpečený cez satelit s kartou Skylink, tj. všetky slovenské a české programy. Kartu dostanú hostia pri nástupe na ubytovanie. Karta je pre ubytovaných hostí zdarma. Pre podrobny zoznam TV staníc čítajte viac.

 
, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting