Home Veľká Chata - Oravská lesná Pôdorysy Apartmánov
PDF Vytlačiť E-mail

Pôdorysy Veľkej Chaty - Oravská lesná

 

Apartmán 1 - Veľká chata

Mezonetový apartmán. Na spodnom podlaží sa nachádza vstupná chodba, ktorou sa prichádza do kuchyne (nová kuchynská linka, sklokeramická doska, el. rúra, mikrovlenka a varná kanvica). Kuchyňa je kompletne zariadená riadom a potrebným vybavením. Za kuchynou sa nachádza priestranná hala s kachľovou pecou a veľkým stolom (možnosť sedenia pre 12-20 ľudí). Z haly je vstup do dvoch samostatných soc. zariadení (sprcha, umývadlo, WC). V podkorvnej časti sú: 2 x dvojposteľová izba, 2 x trojposteľová izba.

celková kapacita apartmánu je 10 lôžok (možnosť dvoch prístelok)

 

Pôdorys veľkej chaty v Oravskej lesnej na Orave


 

Apartmán 2 - Veľká chata

Najmenší apartmán v chate. Jedná sa o prízemný, útulný apartmán. Skladá sa z dvoch dvojposteľových izieb, kuchyňky, WC a sprchy. Kuchyňa je kompletne zariadená riadom a potrebným vybavením. Je tam malá el. rúra a el dvojplatnička.

celková kapacita apartmánu je 4 lôžok (možnosť dvoch prístelok)

 

Pôdorys veľkej chaty v Oravskej lesnej na Orave - apartmán 2


 

Apartmán 3 - Veľká chata

Mezonetový apartmán. Na spodnom podlaží sa nachádza vstupná chodba (menšia), ktorou sa prichádza do kuchyne (nová kuchynská linka, sklokeramická doska, el. rúra a varná kanvica). Kuchyňa je kompletne zariadená riadom a potrebným vybavením. Z kuchyne je vstup do sprchy a WC. V podkorvnej časti sú: 2 x dvojposteľová izba (jedna je priechodzia), 1 x štvorposteľová iizba.

celková kapacita apartmánu je 8 lôžok

 

Pôdorys veľkej chaty v Oravskej lesnej na Orave - Apartmán 3


 

Posledná zmena ( Streda, 06 Máj 2009 10:08 )
 
  • english
  • slovenčina
Reklamný panel

kontakt na ubytovateľa:

tel.:+421 944 209 055

tomas.oparty@snowtravel.sk

 
Rozšírili sme služby - ponúkame možnosť objednania si obedu, alebo teplej večere s donáškou na chatu/apartmán v presne určenú hodinu. Cena menu je cca 3 EUR.
 

Veľká a Malá chata majú TV a satelit v každom apartmáne. Satelitný príjem zabezpečený cez satelit s kartou Skylink, tj. všetky slovenské a české programy. Kartu dostanú hostia pri nástupe na ubytovanie. Karta je pre ubytovaných hostí zdarma. Pre podrobny zoznam TV staníc čítajte viac.

 
, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting