Home Orava - Erdútsky Horizont
Orava - Erdútsky Horizont (bežkársky pochod - Oravská lesná) PDF Vytlačiť E-mail
Erdútsky horizont - bežecký pretek na Orave v Oravskej lesnejAj v sezóne 2008/2009 sa uskutočnil ďalší ročník obľúbeného bežkárskeho pochodu Erdútsky horizont v Oravsekj Lesnej, v dedinke na Orave. Snow Travel podporuje túto udalosť a poskytuje ubytovanie vo svojich chatách a apartmánoch v Oravskej lesnej. Atraktívnou súčasťou pochodu je pre stovky bežkárov a milovníkov drsnej krásy oravskej prírody aj ich vyvezenie na sedačkovej lanovke v stredisku Orava Snow.Príďte do Oravskej lesnej, zažite na vlastnej koži drsnú oravskú prírodu a siahnite si na dno svojích síl. Pretek je vhodný pre pokročilých a rovnako aj pre začiatočníkov - dôležité je sa zúčasniť. Ceny ubytovania v naších zariadeniach sú od 8 EUR.
Oravská Lesná sa pred vojnou nazývala Erdöd, pomenovaná po grófovi Erdödym, ktorý ju založil, odtiaľ pochádza názov Erdútsky horizont.
Posledná zmena ( Nedeľa, 29 Marec 2009 14:43 )
 
  • english
  • slovenčina
Reklamný panel

kontakt na ubytovateľa:

tel.:+421 944 209 055

tomas.oparty@snowtravel.sk

 
Rozšírili sme služby - ponúkame možnosť objednania si obedu, alebo teplej večere s donáškou na chatu/apartmán v presne určenú hodinu. Cena menu je cca 3 EUR.
 

Veľká a Malá chata majú TV a satelit v každom apartmáne. Satelitný príjem zabezpečený cez satelit s kartou Skylink, tj. všetky slovenské a české programy. Kartu dostanú hostia pri nástupe na ubytovanie. Karta je pre ubytovaných hostí zdarma. Pre podrobny zoznam TV staníc čítajte viac.

 
, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting