Home
PDF Vytlačiť E-mail

Na týchto stránkach Vám ponúkame ubytovanie v apartmánoch a chatách na severe Slovenska v dedinke Oravská lesná a meste Dolný Kubín. V Oravskej Lesnej sú Vám k dispozícii nasledujúce zariadenia:

  • dve CHATY (Veľká a Malá) v časti Jasenovská (kapacita 30 lôžok), ktoré tvoria uzavretý areál s tenisovým kurtom a veľkým pozemkom (Veľká chata apartmánového typu s celkovou kapacitou 22 lôžok a Malá chata s kapacitou 8 postelí).  viac informácii o chatách nájdete v menu vľavo PONUKA UBYTOVANIA, alebo kliknite tu.

    ubytovanie velka a mala chata oravska lesna

  • tri APARTMÁNY v centre obce s celkovou kapacitou 10 lôžok, na samostatnom poschodí rodinného domu (so samostatným vchodom). viac informácii o apartmánoch nájdete v menu vľavo PONUKA UBYTOVANIA, alebo kliknite tu.
  • APARTMÁN v časti Brišovka (kapacita 5 lôžok). viac informácii o apartmáne nájdete v menu vľavo PONUKA UBYTOVANIA, alebo kliknite tu.

V Dolnom Kubíne je k dispozícii apartmán v mestskej časti Brezovec, apartmán je blízko centra cca 10 min pešo. Viac informácii o apartmáne nájdete v menu vľavo PONUKA UBYTOVANIA, alebo kliknite tu.

Výhodou objednania ubytovania prostredníctvom našich stránok je, že neplatíte žiadne poplatky navyše pretože sme vlastníkmi všetkých ponúkaných chát a apartmánov na Orave a v cene ubytovania sa nepremieta žiadna provízia cestovnej kancelárie.

Posledná zmena ( Utorok, 08 September 2009 07:23 )
 
  • english
  • slovenčina
Reklamný panel

kontakt na ubytovateľa:

tel.:+421 944 209 055

tomas.oparty@snowtravel.sk

 
Rozšírili sme služby - ponúkame možnosť objednania si obedu, alebo teplej večere s donáškou na chatu/apartmán v presne určenú hodinu. Cena menu je cca 3 EUR.
 

Veľká a Malá chata majú TV a satelit v každom apartmáne. Satelitný príjem zabezpečený cez satelit s kartou Skylink, tj. všetky slovenské a české programy. Kartu dostanú hostia pri nástupe na ubytovanie. Karta je pre ubytovaných hostí zdarma. Pre podrobny zoznam TV staníc čítajte viac.

 
, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting