Home
PDF Vytlačiť E-mail
V jednom z najmalebnejších kútov Slovenska, pod končiarmi majestátnych Vysokých Tatier, v Zuberci, sa uplynulý víkend zišlo takmer to najlepšie, čo Európa v oblasti automobilových veteránov ponúka. Až 113 posádok zo 17 štátov prijalo pozvanie organizátorov zúčastniť sa 13.ročníka Medzinárodnej veterán rallye 500 km Slovenských.Po úspešných dvanástich ročníkoch, počas ktorých pelotón vozidiel prešiel celé Slovensko krížom-krážom, sa etapovým centrom stal Zuberec. Jeho súčasťou je 48 vozidiel z Francúzka. Brohot Di z roku 1904, De Dion Bouton W (1904), Delage typ A (1905), kompletný tím Bugatti, ale aj dalšie skvosty historických automobilových značiek sú ozdobou každých pretekov. Pretekári navštívili viaceré zaujímavé miesta. Liptovský Mikuláš,Dolný Kubín, Námestovo, Oravský Podzámok, Trstená predstavuje len časť zastávok pelotónu. zdroj: http://www.novinyorava.sk/pdf/2009_23/2009_23.pdf
 
  • english
  • slovenčina
Reklamný panel

kontakt na ubytovateľa:

tel.:+421 944 209 055

tomas.oparty@snowtravel.sk

 
Rozšírili sme služby - ponúkame možnosť objednania si obedu, alebo teplej večere s donáškou na chatu/apartmán v presne určenú hodinu. Cena menu je cca 3 EUR.
 

Veľká a Malá chata majú TV a satelit v každom apartmáne. Satelitný príjem zabezpečený cez satelit s kartou Skylink, tj. všetky slovenské a české programy. Kartu dostanú hostia pri nástupe na ubytovanie. Karta je pre ubytovaných hostí zdarma. Pre podrobny zoznam TV staníc čítajte viac.

 
, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting