Home Obľúbené stránky Lyžiarske strediská na Orave a v blízkom okolí
Odkazy na zaujímavé stránky
Stránky lyžiarskych stredísk v okolí.
Zobraz # 
# Odkaz na stránky Zobrazení
1   Link   Orava Snow
Zimné stredisko ORAVA SNOW leží v najstudenejšej slovenskej doline v Oravskej Lesnej a je jedno z najrýchlejšie sa rozvíjajúc slovenských lyžiarskych stredísk. Vzdialenosť cca 5 km od chát a 3 km od apartmánov v centre obce.
1784
2   Link   SnowParadise Veľká Rača
Svoje miesto si tu nájdu, uprostred krásnej prírody, všetci nadšenci bieleho športu a turistiky od začiatočníkov až po tých najnáročnejších. V tomto lyžiarskom stredisku v troch lokalitách DEDOVKA, MARGUŠKA a LALIKY sú osobné horské dopravné zariadenia, vrátane dvoch 4-sedačkových a jednej 6-sedačkovej lanovky v kombinácii s 8-miestnymi kabínkami, s celkovou prepravnou kapacitou 9700 osôb za hodinu, pravidelne upravované zjazdové trate v dĺžke 14 km a bežecké trate na Stope zdravia v dĺžkach 1, 3 a 5 km. Vzdialenosť z Oravskej lesnej cca 20-30 km.
1799
3   Link   Ski Kubínska Hoľa
Jedným z najvyhľadávanejších lyžiarskych stredísk na Slovensku je Kubínska hoľa ktorá sa nachádza v blízkosti Dolného Kubína. V stredisku s nadmorskou výškou 720 m a 1396 m je k dispozícii štvormiestna sedačková lanovka a 8 lyžiarskych vlekov s prepravnou kapacitou 7000 pasažierov za hodinu. Celková dĺžka upravovaných zjazdových tratí je 13 km. V stredisku sú k dispozíci aj upravovné bežecké trate a ich celková dĺžka je 10km. Vzdialenosť od Apartmánu v Dolnom kubíne cca 10 km. Z oravskej lesnej je to približne 50 km.
1798
4   Link   Kuzminovo
Lyžiarske stredisko v centr mesta Dolný Kubín s možnosťou večerného lyžovania.
1845
5   Link   Ski park RACIBOR
Predstavujeme Vám nové lyžiarske stredisko Skipark RACIBOR – Oravský Podzámok, ktoré sa nachádza v lokalite Raciborie, na trase z Dolného Kubína k Oravskej priehrade, iba 1 km od vyhľadávaného turistického centra Oravský Podzámok.V areáli je 7 km zjazdoviek rôznej náročnosti, vhodných pre stredne pokročilých ale aj profesionálnych lyžiarov. Je tu aj detský vlek pre našich nejmenších. Vzdialenosť z Oravskej lesnej cca 40 km, z Dolného Kubína cca 10 km.
3038
6   Link   Ski zabava Hruštín
Stredisko v blízkosti Oravskej lesnej. Kapacita areálu: 1800 osôb.
1838
  • english
  • slovenčina
Reklamný panel

kontakt na ubytovateľa:

tel.:+421 944 209 055

tomas.oparty@snowtravel.sk

 
Rozšírili sme služby - ponúkame možnosť objednania si obedu, alebo teplej večere s donáškou na chatu/apartmán v presne určenú hodinu. Cena menu je cca 3 EUR.
 

Veľká a Malá chata majú TV a satelit v každom apartmáne. Satelitný príjem zabezpečený cez satelit s kartou Skylink, tj. všetky slovenské a české programy. Kartu dostanú hostia pri nástupe na ubytovanie. Karta je pre ubytovaných hostí zdarma. Pre podrobny zoznam TV staníc čítajte viac.

 
, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting